معین

بیوگرافی

نصرالله معین نجف آبادی، خواننده محبوب پاپ و سنتی ایرانی مقیم لس آنجلس است. وی فعالیت موسیقی خود را از 18 سالگی آغاز کرد و نزد اساتیدی چون تاج اصفهانی و حسن قصایی آموخت.

معین در سال ۱۳۵۵ با آهنگ «یکی را دوست میدارم» به شهرت رسید. این آهنگ با شعر مسعود امینی و موسیقی معین به قدری محبوب شد که مرزها را درنوردید و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرده بودند پوشش داده شد.

معین تا به امروز بیش از 50 آلبوم منتشر کرده است. از معروف ترین آثار او می توان به «یکی را دوست میدارم»، «گلهای غربت»، «کعبه»، «تولو»، «پرینده» و «خاطره ها» اشاره کرد.

معین در حال حاضر در لس آنجلس زندگی می کند و به اجرای برنامه ادامه می دهد.

محبوبیت معین در سراسر جهان

معین یکی از محبوب ترین خواننده های ایرانی در جهان است. او در سال های اخیر کنسرت های متعددی را در کشورهای مختلف برگزار کرده است. این کنسرت ها همیشه با استقبال پرشور مردم مواجه شده است.

معین در سال های اخیر کنسرت هایی را در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، انگلستان، آلمان، فرانسه، ترکیه و استرالیا برگزار کرده است. او در این کنسرت ها با اجرای قطعاتی از آلبوم های مختلف خود از جمله «یکی را دوست میدارم»، «گلهای غربت»، «کعبه»، «طلوع»، «پریندا»، «خاطره ها»، شعف و امید را برای مخاطبان به ارمغان آورده است. “.

معین در کنسرت های خود از یک ارکستر کامل با سازهای مختلف استفاده می کند. معین در کنسرت های خود از یک ارکستر کامل با سازهای مختلف استفاده می کند.

اطلاعاتی در مورد کنسرت های آینده معین

اطلاعات کنسرت های آینده معین را می توانید در سایت IRTICKET پیدا کنید و به راحتی بلیت این کنسرت ها را تهیه کنید.

نصرالله معین نجف‌آبادی، با نام هنری معین، خوانندهٔ موسیقی پاپ و سنتی ایرانی ساکن لس‌آنجلس است. او از ۱۸ سالگی فعالیت خود را در موسیقی و آواز آغاز کرد و مدتی نیز از آموزش‌های هنرمندانی چون تاج اصفهانی و حسن کسایی بهره برد.

معین در سال ۱۳۵۹ با ترانهٔ «یکی را دوست می‌دارم» به شهرت رسید. این ترانه با ترانه‌ای از مسعود امینی و آهنگی از معین آنچنان در میان مردم جا باز کرد که پس از مدتی کوتاه از مرزهای ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرده بودند خوانده شد.

معین تاکنون بیش از ۵۰ آلبوم منتشر کرده‌است. از جمله آثار معروف او می‌توان به «یکی را دوست می‌دارم»، «گل‌های غربت»، «کعبه»، «طلوع»، «پرنده» و «خاطره‌ها» اشاره کرد.

معین در حال حاضر در شهر لس‌آنجلس آمریکا زندگی می‌کند و همچنان به فعالیت هنری خود ادامه می‌دهد.

معین یکی از پرطرفدارترین خوانندگان ایرانی در سراسر جهان است. او در سال‌های اخیر کنسرت‌های متعددی در کشورهای مختلف برگزار کرده است. این کنسرت‌ها همواره با استقبال گسترده مردم مواجه شده‌اند.

معین در سال‌های اخیر در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان، فرانسه، ترکیه، استرالیا، کنسرت برگزار کرده است. او در این کنسرت‌ها با اجرای قطعاتی از آلبوم‌های مختلف خود، همچون «یکی را دوست می‌دارم»، «گل‌های غربت»، «کعبه»، «طلوع»، «پرنده» و «خاطره‌ها»، به مخاطبان خود شادی و امید هدیه داده است.

معین در کنسرت‌های خود از ارکستر کامل با سازهای مختلف استفاده می‌کند. این ارکستر به همراه صدای دلنشین معین، فضایی پرشور و احساسی را در سالن کنسرت ایجاد می‌کند.

اطلاعات مربوط به کنسرت های پیش روی معین را میتوانید از وب سایت IRTICKETدریافت کنید و براحتی برای تهیه بلیط این کنسرت ها اقدام کنید

Speaker Details
  • Profession
    خواننده
Leave a Comment

Speaker Details
  • Profession
    خواننده